тел./факс 0(4568) 51759, 098-9519192.
ТДВ "СКВИРСЬКИЙ ЦЕГЕЛЬНИЙ ЗАВОД "ПРОМІНЬ" email: promin02@ukr.net ; тел. +38098 9519192

Цегла Промінь

Просмотров: 1253Комментарии: 0
Новости

Цегла керамічна  її виробництво є основним в переліку продукції, що пропонує  Сквирський цегельний завод Промінь, своїм покупцям. В 1966-1967 роках  проведена реконструкція печей випалювання та побудовано тунельні сушила.  В 1992-1994  на заводі створено товариство покупців та 08.08.1994 року в результаті викупу зареєстровано підприємство правонаступник.

Основні питання щодо ведення виробництва виникли в Товариства після прийняття нових законів України. Якщо порівняти законотворчість з написанням програмного коду, то в нових Законах повністю ігноруєсться система взаємозв"язку множини до множини, з збереженням основного права будь чого (суб"єкту чи об"єкту) на існування. Береться це Будь-що й ставиться перед фактом, що вмри або перетворись, при чому Законодавство списується як в першому класі, але із Добрим умислом лише для себе, при цьому проголошується,  Що це для блага народу.

Підприємство повністю відкрите для будь якої розумної співпраці, виробництво ведеться на госпрозрахунковій основі, яка не може забезпечити ті вимоги Законотворців, які приймаються без вивчення системи життєзабезпечення конкретного суб"єкту правовідносин.

Оставьте комментарий!


Используйте нормальные имена. Ваш комментарий будет опубликован после проверки.

     

  

Если вы уже зарегистрированы как комментатор или хотите зарегистрироваться, укажите пароль и свой действующий email. При регистрации на указанный адрес придет письмо с кодом активации и ссылкой на ваш персональный аккаунт, где вы сможете изменить свои данные, включая адрес сайта, ник, описание, контакты и т.д., а также подписку на новые комментарии.

(обязательно)


Кирпичный завод не работает.

Кирпича в наличии нет.

Закупок материалов не производим.

Для покупки других материалов и услуг пользуйтесь меню Каталог сайта.

Для работы с сайтом закройте окно, нажав на зелёный крестик в правом верхнем углу окна сообщения

Все вопросы по email: 00291061@ukr.net